LOGO Znak Graficzny LOGO Znak Graficzny

LOGO Znak Graficzny

FIRMA i jej wizerunek


Jeżeli przyjmiemy że firma to człowiek to samoistnie narzuca się nam pytanie: kto to, kim jest, jak się nazywa? Próbujemy nawiązać kontakt, rozpoczynamy komunikowanie się. Pierwsza ocena to ocena wizualna! Na jej podstawie budujemy nasze nastawienie do takiej osoby. Dlatego budowa systemu wizualnego jest niezwykle istotnym narzędziem budowania relacji firmy z otoczeniem.


SYSTEM IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ j
est pierwszym wrażeniem, często dającym 90% szans na  sukces. Jeżeli potencjalny klient nie zauważy Twojej firmy, na pewno nic nie kupi od Ciebie. Aspekt wizualny komunikuje otoczeniu szereg wartości, które idą w parze wraz z Marką Twojej Firmy lub produktu. Własny system identyfikacji wizualnej powinien się wyróżniać na tle konkurencji, jednocześnie nawiązując do większości pozytywnych cech branży. Zielona Marka i Green Brand idealnie wzmacniają wyrazistość przekazu marketingowego. KOLORYSTYKA I KOMPOZYCJA nawiązuje do wartości, którymi szczyci się Marka, Twoja Marka. Charyzmy dodają hasła podkreślające cechy Marki. Wszystkie powyższe aspekty daje Twojej firmie Zielona Marka i  Green Brand !!!

 


Image transfer –
 znalezienie się w elitarnym gronie marek, będących Liderami Przyszłości, czułymi na otaczającą Cię przyrodę i dobro ludzkości.

Kod Kolorystyczny – składa się z dwóch podstawowych kolorów przyjaznych dla oczu i środowiska, zielonego i niebieskiego. Kolor niebieski nawiązuje do dwóch żywiołów wody i powietrza, symbolizuje naturalną potęgę przyrody dającą życie. Soczysta zieleń nawiązuję do odnawialnych źródeł energii ukrytych w roślinności. Kolor jasno zielony, nawiązujący do lekkości i zwiewności, został wykorzystany jako kolor latających liści. Wszystkie trzy kolory występują w kodzie kolorystycznym Zielonej Marki podkreślając bliski kontakt z przyrodą. Laureat rankingu ma prawo do korzystania z kolorów Zielonej Marki, jak i szerokiego wykorzystania znaku Zielona Marka, lub Green Brand w działaniach marketingowo-informacyjnych zgodnie z zasadami Regulaminu Rankingu. 

 

Wideoklipy

 Zielona Marka i Iza Miko odcinek 3! Oszczędzamy energię elektryczną w domu. Najnowsze żarówki w technologii LED.

image 

 ZielonaMarka.pl - Odcinek 2: Oszczędzaj wodę z Izą Miko. Bądź EKO :)

image 

 ZielonaMarka.pl - Odcinek 1: Oszczedzaj wodę z Izą Miko. Bądź EKO pod prysznicem.

image

Znajdziesz nas na...

Korzystanie z witryny oznacza zgode na wykorzystywanie plików cokie, z których niektóre moga byc juz zapisane w folderze przegladarki.

Więcej informacji na ten temat można znależć Tutaj.